Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Medicina>Gydymas Su Džok sistema

Gydymas Su Džok sistema

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435
Aprašymas

Įvadas. Standartinės plaštakų ir pėdų atitikmens sistemos. Standartinės kūno atitikmens sistemos pirštuose ("vabzdžio" sistemos). Kūno atitikmens mini sistemos. Gydomųjų taškų paieška ir stimuliavimas. Instrumentai ir stimuliatoriai, naudojami suteikiant pagalbą Su Džok terapijos metodu. Skarifikatoriai. Veržikliai. Moksos. Instrumentai masažui. Masažuokliai su ritinėliu. Kombinuoti masažuokliai plaštakoms ir pėdoms. Išviršiniai aplikatoriai. Metalinės žvaigždutės. Magnetinės žvaigždutės. Augalų sėklos. Sėklos ir šešios energijos rūšys. Gydymo būdai per nagų plokšteles. Išvados.

Ištrauka

Žmogaus kūnas – mažytė, gerai suderinta visatos gyvybės forma, kuri kaip vientisas nepriklausomas reiškinys turi visa, ko reikia gyvybei ir sveikatai palaikyti.
,,Su" - plaštaka, ,,Džok" - pėda. Su Džok terapija – tai gydymo būdas, sukurtas Pietų Korėjos mokslininko profesoriaus Park Jae Woo, kai stimuliuojami plaštakos ir pėdos taškai. Tai gydymo būdas, iš esmės papildęs tradicinę adatų terapiją.
Iki šiol nebuvo tokio gydymo būdo, kurį būtų galima taip lengvai įvaldyti ir gauti tokį gerą ir greitą rezultatą. Kiekvienas žmogus turi žinoti, kaip efektyviau pagerinti savo sveikatą, kad ligai "užklupus" galėtų padėti sau ir kitiems.
Plaštakų ir pėdų paviršiuje yra biologiškai aktyvių taškų, atitinkančių tam tikrus viso kūno organus ir dalis. Tuos taškus dirginant juntamas ryškus gydomasis ir profilaktinis poveikis. Plaštakų ir pėdų taškai išsidėstę tam tikra griežta tvarka ir atspindi sumažintą anatominę viso organizmo sandarą. Tarp kūno organų ir juos atitinkančių taškų yra nuolatinis ryšys. Prasidėjus ligai, "signalinė" banga iš pažeistos kūno dalies arba organo nukreipiama į atitinkamą tašką ir jį sudirgina - taškas tampa skaudamas. Stimuliuojant tokį tašką, sukyla banga, kuri aktyviai veikia nesveiką organą ir jį gydo. Vaikštant, bėgiojant, dirbant darbą rankomis taškai natūraliai masažuojami, tai apsaugo kūną nuo ligų, todėl visiems žinoma, kad geriausi vaistai – judėjimas ir darbas.
Kai natūralaus taškų ir zonų masažo nepakanka, žmogus gali nusilpti ir susirgti. Tuomet tikslus, kryptingas taškų stimuliavimas paprastai duoda gerų rezultatų.
Su Džok terapijos gydymas reikalauja atidumo, kruopštumo, tikslaus taško vietos nustatymo ir teisingo stimuliavimo. Šį metodą pakanka vieną kartą suprasti, kad vėliau galėtume juo naudotis visą gyvenimą. Jūsų ranka ir žinios – visuomet su jumis! Norėdamas išlikti sveikas ar tiesiog profilaktiškai Su Džok terapija gali naudotis kiekvienas žmogus, specialus medicininis pasirengimas jam nereikalingas. Todėl Su Džok terapija taip greitai rado šalininkų yra paplitusi daugelyje šalių. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasMedicinos kursinis darbas
KategorijaMedicina
TipasKursiniai darbai
Apimtis33 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis1.44 MB
AutoriusNeringa
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas5
Mokytojas/DėstytojasJ. Janulionienė
Švietimo institucijaVilniaus Visuomeninė Parapsichologijos Akademija
Failo pavadinimasMicrosoft Word GYDYMAS SU DZOK SISTEMA [speros.lt].doc
 

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 33 puslapiai 
  • Vilniaus Visuomeninė Parapsichologijos Akademija / 5 Klasė/kursas
  • J. Janulionienė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą